شرایط و قوانین استفاده از پروفایل خدمات اینجا اونجا

شرایط و قوانین استفاده از پروفایل خدمات اینجا اونجا

مطالعهٔ شرایط و ثبت نام کاربران در سامانه خدمات، به منزله پذیرش و قبول شرایط و قوانین سامانه خدمات اینجا اونجا و همچنین «شرایط و قوانین اینجا اونجا » است.

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه خدمات اینجا اونجا

پروفایل خدمات اینجا اونجا توسط شرکت دنیای فناوری هوشمند قشم با هدف ارائه خدمات به متخصصین طراحی شده و تحت شرایط و ضوابط ذیل به ایشان خدمت ارائه می‌نماید. لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد لازم الاجرا با رعایت ماده ۱۰ قانون مدنی بر روابط بین کاربران و شرکت حاکم خواهد بود. ثبت نام کاربران در سامانه خدمات اینجا اونجا به منزله پذیرش و قبول «شرایط و قوانین اینجا اونجا » می باشد. لذا ضروری است پیش از استفاده از امکانات پروفایل خدمات، این شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه فرمایید.

 

ماده ۱- تعاریف و اصطلاحات

الف) اینجا اونجا: ارائه‌دهندهٔ خدمات برخط از طریق سایت و اپلیکیشن است. نام و علامت تجاری ثبت‌شدهٔ اینجا اونجا و تمام امتیاز سایت و اپلیکیشن اینجا اونجا متعلق شرکت دنیای فناوری هوشمند قشم است.

ب) شرکت: منظور شرکت دنیای فناوری هوشمند قشم به شماره ثبت 5030 می‌باشد.

پ) سایت: منظور از سایت، وبسایت رسمی اینجا اونجا با دامنهٔ www.injaonja.com است. تمام امتیازات این وبسایت در مالکیت شرکت است.

ت) اپلیکیشن: منظور از اپلیکیشن، نرم‌افزار گوشی‌های هوشمند اینجا اونجا است که تا به حال برای دو سیستم عامل Android و IOS طراحی شده است. این نرم‌افزار در مالکیت شرکت است. قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و سایر مقررات حمایتی شامل اپلیکیشن اینجا اونجا می‌شود.

ث) سامانه خدمات اینجا اونجا: بستری (پلتفرم) است که از سوی شرکت در اپلیکیشن/سایت اینجا اونجا طراحی شده و به متخصص کمک می‌کند تا اطلاعات هویتی، مهارتی و تخصصی خود را برای مشتریان به نمایش بگذارد و از آن طریق جذب مشتری انجام دهد.

ج) مشتری: کاربری که متقاضی خدمات است.

چ) متخصص: عبارت است از کاربری که پس از احراز هویت با دریافت پروفایل، فعالیت خود را در سامانه خدمات اینجا اونجا آغاز می‌کند.

ح) سرویس: هرگونه خدمتی که توسط متخصصان به مشتری ارائه گردد.

خ) پروفایل متخصصین: حسابی است که توسط متخصصین جهت استفاده از سامانه خدمات با مسئولیت شخص در خصوص اظهار اطلاعات صحیح و کامل و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرکت در اپلیکیشن/سایت اینجا اونجا ایجاد می شود.

د) کاربران: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سایت/اپلیکیشن اینجا اونجا ثبت نام نماید. این فرد می‌تواند اعم از مشتری و متخصص باشد.

ذ) پلتفرم: منظور از پلتفرم، واسطی الکترونیکی و مجازی است که با ایجاد فضای برخط، امکان معاملات بی‌واسطه را برای کاربران فراهم می‌کند.

ر) جواز کسب: جوازی است که از سوی اتحادیه مرتبط با رسته شغلی برای شروع فعالیت برابر با ضوابط و قوانین جمهوری اسلامی ایران به نام اصناف خدماتی صادر می‌گردد.

ز) شرایط و قوانین اینجا اونجا: منظور شرایط و قوانین مقرر در آدرس https://divar.ir/support/custom_articles/general_terms_and_conditions می باشد.

ژ) دارایی های فکری: شامل و نه محدود به تمامی متون، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری، رابط بصری، عکس، علائم تجاری، لوگو، کد‌های نرم‌افزار و ساختار و نحوه بیان و تنظیم مطالب و محتوای موجود در سایت و اپلیکیشن اینجا اونجا.

 

ماده ۲- شرایط ایجاد پروفایل

۱- متخصصین با ثبت‌نام و ساخت پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا اعلام می نمایند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل و دقیق مطالعه نموده و پذیرفته اند، لذا در آینده هر گونه اعتراض و یا ایرادی در این خصوص بلا اعتبار است.

تبصره: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر یا نشان الکترونیک که مثبِت هویت امضا کننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به‌منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست‌نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می‌‌نماید.

۲- به منظور ایجاد پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا ، متخصصین باید دارای حداقل سن ۱۸ سال تمام (برای اشخاص حقیقی) و واجد اهلیت قانونی باشند و به موجب حکم دادگاه از معامله به دلیل جنون یا سفه یا به هر دلیل دیگری منع نشده باشند.

۳- اشخاص برای ثبت نام باید اقدامات ذیل را صورت دهند:

  • برای اخذ پروفایل می‌بایست کدملی و شماره تلفن خود را در اینجا اونجا وارد نمایند.
  • به منظور ارتقاء پروفایل خود می‌توانند به صورت اختیاری و بسته به نوع کسب و کار، مدارک کسب و کاری و یا مهارتی خود را اعم از جواز کسب، تصویر آگهی تاسیس، کارت مهارت، گواهینامه فنی و حرفه‌ای، تصویر آگهی روزنامه رسمی موید سمت آخرین صاحبان امضا مجاز شرکت، شماره اقتصادی و کارت مباشرت در اینجا اونجا بارگذاری نمایند.

۴- ساخت پروفایل توسط متخصصین از طریق سایت و اپلیکیشن اینجا اونجا امکان‌پذیر است.

۵- پروفایل متخصصین بعد از تایید مدارک و اطلاعات از سوی شرکت فعال خواهد شد.

۶- متخصصین باید گذرواژه‌ای را كه به صورت رمز یکبار مصرف (OTP-One-time Password) برای ایشان ارسال می‌شود به صورت محرمانه حفظ نمایند و موکدا آن را در اختیار دیگران قرار ندهند. متخصصین شخصاً مسئول حفظ امنیت و رعایت محرمانگی شناسه کاربری و گذرواژه هستند. شرکت مسئول خسارات ناشی از سوء استفاده شخص ثالث از حساب کاربری (با آگاهی یا بدون آگاهی وی) نبوده و تمامی عواقب ناشی از آن متوجه متخصصین خواهد بود. مسئولیت خسارات ناشی از سوء استفاده شخص ثالث از حساب کاربری که ممکن است مستقیما متوجه سامانه خدمات گردد و یا در نتیجه دعاوی دیگران متوجه شرکت گردد، بر عهده متخصصین بوده و شرکت حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ نگه می‌دارد. در صورتی که شرکت به هر دلیل این خسارات را جبران نمود متعاقبا حق رجوع به متخصصین را دارد و متخصصین اعتراضی به اقدامات شرکت نخواهند داشت.

۷- هر متخصص تنها مجاز به ساخت یک حساب کاربری در سامانه خدمات اینجا اونجا می باشد.

۸- متخصصین متعهد هستند از شماره موبایل منطبق با کدملی خود جهت استفاده از پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا اقدام نمایند.

۹- متخصصین اعلام و اقرار می نمایند که به صورت کامل از قوانین حوزه فعالیت خود از جمله قوانین صنفی، قانون تجارت الکترونیکی، قانون کار و قانون تامین اجتماعی اطلاع کامل دارند و ادعای جهل در مقابل شرکت یا ثالث رافع مسئولیت نیست و شرکت نیز تکلیفی در خصوص آموزش این امور ندارد.

۱۰- متخصصین با درج شماره تلفن همراه خود در سامانه اینجا اونجا می‌پذیرند که اینجا اونجا پیامک های اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه برای وی ارسال نماید. در صورت تمایل، متخصصین می‌تواند از طریق تماس با شماره تلفن 91307128-۰۲۱درخواست نماید که ارسال این پیامک ها قطع شود.

۱۱- نام انتخابی برای سامانه خدمات اینجا اونجا باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. بنابراین لازم است متخصصین از انتخاب نام و علامت های غیر اخلاقی و یا نام و علامت هایی که مالکیت آن متعلق به اشخاص ثالث است و عناوینی که به هر دلیل محدودیت یا ممنوعیت قانونی دارد یا ممکن است به دلیل شباهت های خاص موجب گمراهی با سایر برندها برای سایر اشخاص شود خودداری ورزند. در صورت تخلف، شرکت می تواند نسبت به مسدودی پروفایل متخصصین و همچنین مسدودی حساب کاربری ایشان در اینجا اونجا اقدام نماید. در این صورت، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۲-متخصصین متعهد هستند که کلیه خسارات وارده به شرکت و اشخاص ثالث را جبران نمایند.

۱۳- ایجاد حساب کاربری در اینجا اونجا و استفاده از پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا از سوی متخصصین هیچ نوع رابطه ای از نوع شعبه، نمایندگی، مشارکت، سرمایه‌گذاری مشترک، قرارداد استخدام، رابطه کارگر و کارفرمایی، پیمانکاری و یا نظایر آن را فی مابین متخصصین و شرکت ایجاد نخواهد کرد.

۱۴-به متخصصینی که مدارک اولیه آنها کامل باشد و از نظر اینجا اونجا تایید شده باشد پروفایل و نشان احراز بر اساس مدارک ارائه شده، تعلق می‌گیرد.

۱۵-متخصصین بر اساس مدارکی که ارائه می‌دهند نشان کسب و کار احراز شده، هویت احراز شده و یا مهارت احراز شده دریافت می‌کنند. امکان تغییر این نشانها بر اساس مدارک دریافتی وجود دارد.

 

ماده ۳- هزینه فعال سازی و ارتقاء پروفایل 

۱- در حال حاضر ثبت نام پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا برای متخصصین رایگان است و متخصص صاحب پروفایل به منظور فعالسازی و ارتقاء‌ پروفایل خود هزینه پرداخت می‌نماید.

۲- برای دسترسی به سامانه خدمات اینجا اونجا نیاز به اتصال به اینترنت دارید. به همین دلیل ممکن است شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت از کاربران بابت استفاده از اینترنت هزینه‌ دریافت کند. برای اطلاع از هزینه های این مورد می توانید با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید.

ماده ۴- تعهدات متخصصین

۱- متخصصین با دریافت پروفایل تایید و تصدیق می‌کنند که برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران دارای مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه مربوطه هستند.

۲- متخصصین متعهد هستند از پروفایل برای مشاغلی که مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند، خودداری ورزند. در غیر این صورت، متخصصین مکلف هستند کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به شرکت را به صورت کامل جبران نمایند.

۳- متخصصین تایید و تصدیق می نمایند که نسبت به خدمات و کیفیت نحوه ارائه آن توسط سامانه خدمات اینجا اونجا آگاهی کامل دارند. همچنین متخصصین با اطلاع از خدمات و کیفیت نحوه‌ی ارائه‌ی این خدمات اقدام به ایجاد پروفایل کرده اند.

۴- متخصصین متعهد هستند محتوای سرویس پروفایل را دقیقا مطابق با سرویس قابل ارائه درج نمایند.

۵- متخصصین متعهد هستند شماره تلفن ثابت، شماره موبایل و آدرس وبسایت خود را به منظور برقراری ارتباط از سوی مشتریان در اختیار وی قرار دهند. متخصصین متعهد به پاسخگویی به مشتریان طبق عرف، قواعد حرفه ای و شرایط پذیرفته شده در سامانه می باشند.

۶- متخصصین متعهد هستند چارچوب حرفه ای و اصولی را در ارائه سرویس به مشتریان همواره رعایت نمایند و از برقراری ارتباط خارج از عرف حرفه ای با مشتریان خودداری ورزند.

۷- درج هرگونه محتوایی اعم از عنوان و توضيحات پروفایل، نمونه کار، تصویر پروفایل و يا محتوای لينك، که به نوعی ناقض قوانین موضوعه، احکام اسلامی، اخلاق حسنه و نظم عمومی کشور باشند، در پروفایلها ممنوع است. شرکت محتواهایی را که به تشخیص خود مصداق هر یک از موارد فوق بداند، می‌تواند بدون اطلاع قبلی حذف کند و از این جهت هیچ ادعایی علیه شرکت از سوی متخصصین مسموع نخواهد بود.

۸- پاسخگویی به هرگونه دعوا یا ادعایی در خصوص کیفیت ارائه سرویس، بر عهده متخصصین بوده و شرکت در خصوص بررسی صحت مطالب اظهاری در حساب کاربری متخصصین مسئولیتی ندارد. با این حال شرکت حسب صلاحدید خود نسبت به حذف مصادیق موجد ممنوعیت یا محدودیت قانونی اقدام خواهد نمود.

۹- متخصصین متعهد هستند که اصل محرمانگی اطلاعات دریافتی از سوی مشتریان را همواره رعایت کرده و از اطلاعات دریافتی از مشتریان صرفا در راستای ارائه سرویس به ایشان استفاده نمایند.

۱۰-متخصصین با ثبت نام و دریافت پروفایل صحت و اعتبار کلیه اطلاعات و انتساب آن را به خود اقرار و تایید می نمایند. در صورت تغییر در اطلاعات خود، متخصصین متعهد هستند که این اطلاعات را در اسرع وقت و حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری به روز رسانی نمایند. در صورت اثبات خلاف یا تاخیر، کلیه مسئولیت‌های قانونی این موضوع متوجه متخصص خواهد بود.

۱۱-متخصصین متعهد می‌شوند مبلغی که برای سرویس خود در نظر می‌گیرند، قیمت منصفانه بازار باشد و از آن بالاتر نباشد. بدیهی است اینجا اونجا در قیمت‌‌گذاری هیچ‌گونه دخل و تصرفی ندارد.

۱۲- متخصصین متعهد می‌شوند مطابق کیفیتی که برای ارائه سرویس اعلام کرده اند، عمل کنند.

۱۳- متخصصین متعهد می‌شوند نمونه کاری که در پروفایل ارائه می‌دهند، نمونه کار واقعی و متعلق به شخص متخصص باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوءاستفاده از نمونه‌کار دیگران، اینجا اونجا حق مسدود سازی حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدماتی متخصص را برای خود محفوظ می‌داند. در صورت مسدود سازی، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۴- متخصص متعهد می‌شود مدارک هویتی و اطلاعات پروفایل خود را به درستی ارائه نماید. بدیهی است مسئولیت صحت مدارک هویتی و اطلاعات پروفایل، بر عهده متخصص است و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، اینجا اونجا حق مسدود سازی حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدماتی متخصص را برای خود محفوظ می‌داند. در صورت مسدود سازی، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۱۵- متخصص متعهد می‌شود، صرفا در جهت ارتقاء پروفایل خود اقدام نماید و بر روی پروفایل سایر متخصصین گزارش تخلف کذب ثبت ننماید، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سمت متخصص به منظور تخریب سایر متخصصین، اینجا اونجا حق مسدود سازی حساب کاربری اینجا اونجا وپروفایل متخصص را برای خود محفوظ می‌داند.

۱۶- متخصصین ﺣﻖ واﮔﺬاری پروفایل یا حقوق و ﺗﻌﻬﺪات ﻧﺎﺷﯽ از ارائه خدمات موضوع این سند به غیر را ﺟﺰیاً ﯾﺎ ﮐﻼً و ﯾﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﺎً تحت هر عنوان اعم از صلح و بیع و شراکت و مانند آنها از عقود معین و نامعین ﻧﺪارند. مسئولیت کلیه اقداماتی که از سوی پروفایل متخصصین صورت می گیرد بر عهده شخص ایشان است.

۱۷-متخصصین موظف هستند در مواردی که برای تکمیل مدارک اعم از معرفی نامه و غیره، نیاز به امضا و مهر افراد است، از فرد یا افراد معتبر دارای حق امضا و مهر استفاده کنند. بدیهی است در صورت امضا توسط فرد یا افرادی که دارای حق امضا نیستند، مسئولیت عواقب ناشی از آن با متخصص است.

 

ماده ۵- شرایط فعالیت در پروفایل

۱- متخصصین برای فعالیت در پروفایل می‌بایست شرایط و مقررات اینجا اونجا را رعایت کنند.

۲- در مورد پروفایل خدمات، تمامی پروفایل‌ها باید شامل مشخصات دقیق و شرح خدمت مورد نیاز باشد.

۳- علاوه بر رعایت شرایط و قوانین اینجا اونجا ،‌ متخصصین موظف هستند تنها برای کسب و کار متعلق به خود اقدام به فعالیت در پروفایل نمایند. در غیر اینصورت به محض اطلاع، ديوار حق مسدودسازی پروفایل اینجا اونجا و پروفایل متخصص را برای خود محفوظ می‌داند.

۴- شرکت حق حذف پروفایل‌هایی که فاقد شرایط فوق باشد را برای خود محفوظ می‌دارد. شرکت در خصوص پروفایل‌ها همواره دستورات مقامات ذیصلاح را رعایت نموده اما مسئولیت پاسخگوئی به این مراجع با متخصصین می باشد. در صورتی که به هر دلیل شرکت خسارات ناشی از نقض این موارد را پرداخت نماید حق مراجعه به متخصصین را داشته و متخصصین اعتراضی به این امر نخواهند داشت.

ماده 6- سلب مسئولیت

۱- ایجاد پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا به هیچ وجه به منزله تأیید عملکرد متخصصین توسط اینجا اونجا نمی‌باشد و سامانه خدمات اینجا اونجا صرفا مکانی مجازی برای ارائه خدمات از سوی متخصصین می باشد.

۲-ثبت نام و فعالسازی پروفایل در سامانه خدمات اینجا اونجا به منزله‌‌ی تایید محتوای پروفایل توسط شرکت نیست. شرکت هرگونه مسئولیت را در مورد محتوای منتشره توسط متخصصین و خسارات مادی و معنوی که ممکن است از انتشار، بارگذاری یا از بین‌رفتن آنها ناشی شود از خود سلب و ساقط نموده و تنها در صورت دریافت دستور قضایی، اقدامات مقتضی را به عمل خواهد آورد. متخصصین می‌بایست قبل از انتشار محتوای مورد نظر از انطباق آن با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و مفاد این سند اطمینان حاصل نماید.

۳- سامانه خدمات اینجا اونجا صرفاً محلی برای فراهم سازی پروفایل از سوی متخصصین است و تنها ایجاد ارتباط بین متخصصین و مشتریان را تسهیل می نماید. مسئولیت همۀ افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد؛ برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال افعال متخصصین و مشتریان خارج از چارچوب مقرر در این سند بر عهده ندارد. در صورت بروز تخلف از سوی متخصصین، شرکت همواره می‌تواند ضمن مسدودسازی حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدمات شخص متخلف، از طریق مراجع قضایی ذیصلاح، اقدامات قانونی را در راستای احقاق حقوق قانونی خود به عمل آورد.

۴- ارائه سرویس و شرایط آن تماما حسب نظر متخصصین تعیین می شود و شرکت در این زمینه هیچ گونه دخالت و یا مسئولیتی بر عهده ندارد.

۵- در صورت بروز هرگونه سوء استفاده توسط کاربران، شرکت در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نداشته و جبران کلیه خسارات وارده به مشتریان تماما بر عهده متخصصین می‌باشد.

۶- در صورت مسدود سازی حساب کاربری اینجا اونجا و یا پروفایل خدماتی متخصص، اینجا اونجا مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه را ندارد.

۷- در صورتی که بعد از پرداخت هزینه فعالسازی، پروفایل از سمت اینجا اونجا تایید نگردد، وجه پرداخت شده به متخصص بازگردانده می‌شود. در غیر این‌صورت، اینجا اونجا مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه را ندارد.

ماده 7- تخلف از تعهدات

۱- در صورتی که متخصصین از انجام هر یک از تعهدات قانونی خود بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات قراردادی و ضوابط شرکت تخلف نماید، شرکت می‌تواند با اخطار قبلی یا بدون آن، حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدمات ایشان را از اینجا اونجا حذف کند و هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازنگرداند. بازگشت متخصصین به اینجا اونجا تنها با تایید و اجازه مجدد شرکت امکان‌پذیر خواهد بود. متخصصین حق هرگونه اعتراض و مطالبه خسارت در این خصوص را از خود سلب نمود.

۲- هرگونه اقدامی که از سوی متخصصین صورت پذیرد که منجر به ورود خسارت به شرکت گردد؛ شرکت می تواند حسب صلاحدید خود حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدمات ایشان را مسدود نماید و نیز اقدامات قانونی لازم را علیه شخص متخلف صورت دهد.لازم به ذکر است در این صورت، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

۳-در صورتیکه متخصصین از شرایط اینجا اونجا تخطی نمایند و یا گزارشات منفی علیه آنان ثبت گردد، اینجا اونجا حق مسدود‌سازی حساب کاربری اینجا اونجا و پروفایل خدمات ایشان را برای خود محفوظ می‌داند. در این صورت، هزینه پرداخت شده برای پروفایل و ارتقاء‌ آن به متخصصین بازگردانده نمی‌شود.

 

ماده 8- مالکیت فکری

۱-‌کلیه حقوق مادی و معنوی متصور در خصوص دارایی های فکری انحصاراً در مالکیت شرکت بوده و حق انحصاری بهره‌برداری از آن متعلق به شرکت است. هر گونه نقض این مالکیت از قبیل مهندسی معکوس، استفاده از علامت، استفاده از نام و عنوان اثر و سایر حقوق، حسب مورد موجب پیگرد حقوقی و کیفری خواهد بود.

۲- استفاده از سامانه خدمات اینجا اونجا ، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای متخصصین و مشتریان به وجود نمی‌آورد.

 

ماده 9- اخطار و اطلاعیه

۱-محتوای این سند دائمی نیست و ممکن است مطابق شرایط و اوضاع و احوال تغییر کند. تغییرات این سند در اسرع وقت از طریق پستچی به اطلاع متخصصین خواهد رسید و متخصصین با ادامه استفاده خود از سامانه خدمات اینجا اونجا ، قبول خود را نسبت به تغییرات اعلام می‌نمایند. در صورت عدم تمایل متخصصین به ادامه‌ استفاده از خدمات، ایشان می‌توانند با اعلام نارضایتی یا عدم موافقت با شرایط جدید درخواست حذف پروفایل خود را در پنل مدیریت پروفایل ثبت و یا از طریق پشتیبانی این موضوع را اعلام نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

۲- هرگونه اخطار و اطلاعیه از طریق این سایت تنها به پستچی و یا شماره تماس اعلامی کاربران هنگام ثبت‌‌نام و یا از طریق حساب کاربری اینجا اونجا و پنل مدیریت پروفایل ارسال و به متخصصین اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین متخصصین می‌توانند با تماس با پشتیبانی به شماره 02191307128 با ما در ارتباط باشند.

 

ماده 10- قوانین و صلاحیت

۱- سامانه خدمات تحت حاکمیت قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و تمامی کاربران اعم از متخصصین و مشتریان باید از این قوانین، به خصوص قانون تجارت الکترونیکی ۱۳۸۲، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مصوب ۱۳۸۸، قانون تجارت و لایحه‌‌ی اصلاحی آن و آیین‌نامه‌های مربوط به کسب‌وکارهای مجازی تبعیت کنند.

۲- اگر بخشی از مفاد، شرایط، حقوق یا تعهدات مندرج در این سند نامعتبر، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا شود یا به واسطه مقررات قانونی و ضوابط حاکم اجرای بخشی از سند حاضر ناممکن گردد، تنها همان بخش از مفاد سند نامعتبر، غیرقانونی، غیرقابل اجرا و ناممکن شده و با امکان قابلیت انفکاک در مفاد آن، اینجا اونجا با حفظ حقوق و اختیارات به موجب این سند، در خصوص مفاد، شرایط، حقوق یا تعهدات جایگزین، با لحاظ هدف و عنصر اصلی سند حاضر، مجدداً شرایطی را تدوین می نماید. سایر بخش‌های سند تا تدوین شرایط جایگزین لازم‌الاجرا است.

 

این سند آخرین بار، در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ به روزرسانی گردید.

بالا